Opublikuj u nas swoją twórczość 🙂

Jeśli chcesz się podzielić z innymi nauczycielami, pedagogami i psychologami swoimi autorskimi pracami, pomocami, kartami pracy, refleksjami, to czekamy na Ciebie!

Wystawiamy zaświadczenia o publikacji, co z pewnością przyda Ci się do awansu. Pamiętaj, że wysyłając swoją pracę potwierdzasz, że jesteś autorem/ką publikacji 🙂

 

REGULAMIN PUBLIKACJI NA STRONIE GRUNTOWNI

 

  1. Blog dla nauczycieli dla nauczycieli prowadzimy społecznie, co znaczy, że nie płacimy autorom za nadsyłane materiały. 
  2. Wszelkie materiały należy nadsyłać pod adresem: kontakt@gruntownia.pl
  3. W każdej przesłanej wiadomości należy podać imię i nazwisko.
  4. Tekst publikacji należy wysłać w załączniku. Formatowaniem i korektą zajmiemy się my, dlatego wyślij po prostu tekst. Bez ozdobników, ani dużych liter.
  5. Zdjęcia należy przesyłać jako załącznik do wiadomości e-mail, w formacie JPG. Liczba zdjęć w ramach jednej relacji nie może przekraczać 10. Idealnie, kiedy zdjęcia mają rozmiar 300 dpi, ale mniejsze też są OK 🙂
  6. Osoby nadsyłające materiały zobowiązane są podać źródło, z którego dane materiały pochodzą oraz ich autorstwo. Jednocześnie zobowiązują się nie nadsyłać materiałów, które naruszają prawa do wizerunku i prawa autorskie osób trzecich. W przeciwnym razie ponoszą pełną i wyłączną odpowiedzialność wobec osób, których prawa naruszyły. Nie ponosimy odpowiedzialności za podanie nieprawdziwych danych przez osoby nadsyłające materiały.
  1. Nadesłanie materiałów jest jednoznaczne ze zgodą na ich publikację na stronie, www.gruntownia.pl oraz na odpowiedniku strony na Facebooku.
  2. Zastrzegamy sobie prawo do redagowania nadesłanych tekstów, wyboru zdjęć i zmiany tytułów oraz prawo do publikacji materiałów w ustalonym przez nas czasie i kolejności, a także do odrzucania materiałów uznanych przez nas za nieprzydatne.
  3. Osoby nadsyłające materiały do publikacji na stronie www.gruntownia.pl oraz na odpowiedniku strony na Facebooku oświadczają, że w pełni akceptują niniejsze zasady oraz zapoznały się z naszą polityką prywatności.

 

Czekamy na Twoje prace 🙂

12 + 9 =