Kontakt

Kreatywne psycholożki i pedagożki – poznaj nas!

W zespole składającym się z kobiet, z których wszystkie to zdecydowanie kreatywne psycholożki i pedagożki, dbamy o to, aby każde nasze warsztaty miały pozytywny wpływ na naszych uczestników. Skupiamy się szczególnie na rozwoju emocjonalno – społecznym dzieci i młodzieży. Otaczamy wsparciem dorosłych – rodziców i nauczycieli. Pracujemy w Warszawie i jej okolicach.

W swojej pracy łączymy teatr oraz sztukę, korzystamy z inspirujących instrumentów intuicyjnych w celu edukowania dzieci. W swojej pracy wykorzystujemy:

  • Dramę
  • Arteterapię
  • Terapię dźwiękiem

Wszystko to sprawia, że w ciekawej, przyjemnej atmosferze dzieci doświadczają ważnych rzeczy.

Co nas rzeczywiście wyróżnia?

  • Pochylamy się nad każdą grupą, z jaką prowadzimy warsztaty -indywidualizujemy podejście do grup.
  • Rozmawiamy z wychowawczyniami.
  • Chcemy angażować rodziców w nasz program.
  • Prowadzimy rzetelną ewaluację wewnętrzną.
  • Prowadzimy miesięczne superwizje zespołowe.
  • Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe (kursy, szkolenia, szkoły podyplomowe).
  • Lubimy się w zespole 🙂

Zespół

Maria Maruszczyk

Po pierwsze jestem pełnoetatową mamą dwóch supercórek – Julii i Krysi, po drugie jestem właścicielką Grutnownii. Jest to moje trzecie dziecko, które jednak pojawiło się pierwsze na tym świecie.

Jestem również psycholożką, absolwentką: Szkoły Warsztatu i Treningu Psychologicznego INTRA, Szkoły Dramy Stosowanej Stowarzyszenia STOP – KLATKA, Kursu Teatru Forum Drama Way oraz rocznego Kursu Interpersonalnego i Podstaw Pomagania w Centrum Counsellingu Gestalt w Krakowie. Odbyłam liczne szkolenia z zakresu dramy. Moje doświadczenie trenerskie obejmuje ponad 2000 godzin treningowych.

Aleksandra Stolarska

psycholog, trener biznesu. Doświadczenie zdobywała pracując w organizacjach NGO. Prowadzi warsztaty dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych o tematyce motywacji, mnemotechnik, komunikacji, blended learning, grywalizacji, twórczości, przedsiębiorczości.

Katarzyna Leoniewska

absolwentka psychologii oraz animacji kultury na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA.
Uczestniczyła w szkoleniach dramowych realizowanych przez polskich i zagranicznych ekspertów. Od 2012 roku związana ze Stowarzyszeniem Praktyków Dramy
STOP-KLATKA, gdzie prowadzi warsztaty dla dzieci i młodzieży z zakresu psychoedukacji, profilaktyki, edukacji kulturalnej i artystycznej .Gra także w spektaklach interaktywnych
dla dzieci i młodzieży oraz prowadzi szkolenia z zakresu wykorzystania technik dramowych w pracy z dziećmi.

Gruntownia

Centrum Dobrych Szkoleń

NIP: 573 268 48 97

REGON: 362 295 704

514 738 413

kontakt@gruntownia.pl

Zaufali nam: