Cieszę się, że znasz już miniworkbook o złości.

Przeczytaj jeszcze tę stronę, bo będzie aktualna tylko przez kolejne 72h

Znasz już miniworkbook o złości. I dlatego przygotowałam dla Ciebie specjalną ofertę!

Będzie ona dostępna dla Ciebie przez następne 72 h, po czym wygaśnie.

Tylko dla Ciebie proponuję 33 złote zamiast 79!

Setny raz prosisz o to samo, bo okruchy są już wszędzie, bo tysięczny raz w ciągu dnia słyszysz „mamo!” albo „tato!”, a choć minutę chcesz spędzić w ciszy? Nie dwie godziny, nie pół. Choć chwilkę. W ciszy i spokoju. A dzieci krzyczą, kłócą się, walczą.

Miniworkbook był mini.

Czas wytoczyć cięższy kaliber.

Czyli 99 stron wyselekcjonowanej treści, która:

  • zaoszczędzi Ci czas, bo nie będziesz musiała sięgać do kilkunastu książek,

  • przeprowadzi Cię przez mnogość teorii i pokaże to, co warto z nich wiedzieć,

  • będzie praktyczną wskazówką, jak działać, jak nie działać i co robić, aby zaopiekować się poczuciem winy.

Opinie o workbooku

„Workbook dla rodziców” to przystępne kompendium o dziecięcej złości. Świetna pozycja zwłaszcza dla zabieganych dorosłych, którzy nie mają czasu zagłębiać się w grube poradniki. W e-booku znajdziecie najważniejsze informacje o złości, podane w pięknej wizualnie formie (co ułatwia zrozumienie i uporządkowanie treści). Jednak workbook to nie tylko wiedza, ale przede wszystkim masa ćwiczeń, które pomogą z innej perspektywy spojrzeć na złość – naszą i dziecka. Bardzo polecam 🙂

Joanna Steinke - Kalembka

psycholog, psychoterapeuta, Edukowisko

Worbook dał mi dużo do myślenia! Krok po kroku przechodzę wszystkie ćwiczenia i widzę, gdzie tkwi błąd w moich zachowaniu; dlaczego czuję to, co czuję. To ułatwia spojrzenie w sytuacji kryzysowej, gdy zaczynam się złościć na córki. Uważam, że świetnie to opisałaś, dużo mi to dało!

Lidia Kardasz

blogerka, Inspirujące mamy

Jeśli masz miniworkbook, to….

… to wiesz, że nic nie dzieje się samo! Bo to „tylko” zapisane kartki! Nic nie zrobi się za Ciebie.

Możesz pozostać z tym, co masz i nadal będziesz najlepszym rodzicem dla swojego dziecka (bo przecież innego nie ma). Ale nawet jeśli pójdziesz krok dalej i zdobędziesz pełnowymiarowego workbooka, ale tylko przejrzysz jego zawartość, to dalej będziesz w punkcie wyjścia. Może coś pojawi się w Twojej głowie, jakaś refleksja myśl. Ale na zmianę masz wtedy marne szanse. Jednak jeśli będziesz go wypełniać, w swoim tempie, krok po kroku, przejdziesz przez ćwiczenia, poddasz pod refleksję to, do czego Cię zaproszę, to uwierz mi, zobaczysz różnicę.

Wypływasz na szerokie wody? 🙂

Zeszyt ćwiczeń jest plikiem do samodzielnego wydruku

Zamiast 79 zł  tylko 33 zł przez 72h.

Ale, że jestem momentami szalona 🙂 To daję Ci coś jeszcze. Gwarancję satysfkacji.

Jeśli przez 30 dni, sumiennie przeanalizujesz wszystkie ćwiczenia, przeczytasz teorię i co najważniejsze, zastosujesz tam te wszystkie mini porady i NIC SIĘ NIE ZMIENI – zwrócę Ci pieniądze. Bez zbędnych tłumaczeń, bez ceregieli. Mówisz i masz.

Możemy się tak umówić?

Autorka całego zamieszania

Autorka

Nazywam się Marysia Maruszczyk i opowiadam bajki.

Podczas prowadzenia warsztatów dla pacjentów Centrum leczenia Nerwic dla Młodzieży zrozumiałam, że początek ich choroby ma miejsce dużo wcześniej. Pierwsze hospitalizacje na oddziałach psychiatrycznych doświadczali będąc w V-VI klasie Szkoły Podstawowej. Zatem problem istniał od dawna. Wtedy zrozumiałam, że można było im pomóc, dużo, dużo wcześniej. I od tamtego momentu zaczęłam opowiadać bajki ze zdwojoną siłą, a kieruję je głównie do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Ale kim dokładnie jestem? Absolwentką psychologii, trenerką umiejętności miękkich, specjalizuję się w metodzie dramy stosowanej (ang. applied drama). Ale co ważniejsze, jestem mamą i żoną. Mam szczęście wychowywać dwie córki (ur. 2016 i 2018). Najczęściej zatem jestem królewiczem, tudzież macochą. Czasami syrenką Morświną.

Chciałabym, aby moje dzieci żyły w świecie, który pełen jest akceptacji i szacunku. Wiem, że współnie możemy takie miejsce stworzyć.

Dlatego założyłam Gruntownię i wraz z zespołem prowadzimy program psychoedukacyjny Poruszające Bajki o Emocjach.

 

wartościowe bajki dla przedszkolaków gruntownia