Pobierz bezpłatnego e-booka!

.

Na jakie problemy znajdziesz odpowiedź?

N

Moje dziecko nie chce myć zębów

N

Moje dziecko nie chce sprzątać

N

Moje dziecko nie chce jeść

N

Moje dziecko nie chce spać

N

Moje dziecko nie chce wyjść z domu

N

Moje dziecko nie chce myć głowy

N

Moje dziecko nie chce kończyć bajki

N

Moje dziecko nie chce bawić się z rodzeństwem

N

Moje dziecko strasznie się złości

N

Moje dziecko nie chce… Czyli problem indywidualny

Trzy największe korzyści ze stosowania zabaw

Mniej konfliktów

Propozycje, które zawarłam w swoim e-booku, spowodowały, że mniej kłócę się ze swoimi przedszkolakami. Mamy za to więcej czasu obfitującego w bliskość i dobrą zabawę, nawet jeśli… Sprzątamy, myjemy głowę lub kończymy oglądać bajkę. Nie wierzysz? Pobierz e-book i sprawdź!

Więcej mojego spokoju

Zanim zaczęłam stosować zabawy, szczególnie o poranku i wieczorem byłam już cała napięta. Zestresowana, że trzeba będzie myć zęby na siłę, ubierać dzieciaki, bo nie chcą iść do przedszkola. To wszystko powodowało, że czułam się kiepską matką. Dzięki zmianie awantur na zabawę ze spokojem witam i żegnam dzień.

Oszczędność czasu

Wiesz doskonale, że powtarzanie dziecku poleceń w stylu „bardzo Cię proszę, umyj zęby…” jest niesamowicie nużące. Co więcej, niejedną dorosłą oazę spokoju zamieniło w kipiący złością wulkan. Zatem… Spróbuj inaczej. Bez komend i poleceń. Za to z lekkością i bliskością.

Wielu rodziców przedszkolaków

jest przerażonych brakiem posłuszeństwa swoich dzieci

Podczas konsultacji indywidualnych rodzice mówią o bezsilności związanej z odmową dziecka. Proszą o posprzątanie zabawek, o wcześniejsze położenie się spać. I jak grochem o ścianę. Dziecko fika, śmieje się, albo wpada w furię. W takich sytuacjach warto przestać robić, to co się robi i zacząć na nowo układać relację z dzieckiem.

Mój e-book może Ci w tym pomóc. Wystarczy, że podasz swojego maila w formularzu poniżej, następnie potwierdzisz, że chcesz otrzymać ode mnie bezpłatne materiały i już. Gotowa instrukcja ląduje na Twojej skrzynce 🙂

.

Kim jestem?

maria maruszczyk

Maria Maruszczyk

Jestem psychologiem, a także trenerką umiejętności miękkich. Jestem również absolwentką Szkoły Dramy Stosowanej oraz rocznego szkolenia z podstaw pomagania w podejściu Gestalt.

Od ponad 10 lat prowadzę warsztaty i treningi dla dzieci, rodziców, a także nauczycieli. W mojej pracy w centrum stoi dziecko i jego umiejętności emocjonalno-społeczne.

Jestem założycielką Gruntowni, twórczynią i wydawczynią materiałów edukacyjnych dla nauczycieli, psychologów, terapeutów.

Ale przede wszystkim jestem mamą trójki dzieci.

Mam za sobą doświadczenie frustracji rodzicielskich, bo po urodzeniu pierwszego dziecka okazało się, że bycie rodzicem, to nie to samo, co bycie psychologiem, choć… To drugie znacznie ułatwia sprawę. Bo widząc swoją bezradność, sięgnęłam po pomoc. Książki, webinary, szkolenia, szkoła konsultacji, aż wreszcie praca indywidualna. To wszystko pomogło mi czerpać ze swojego doświadczenia zawodowego, aby ułatwić sobie budowanie relacji z moimi dziećmi.

Co powiedzieli inni rodzice o moich materiałach?

Świetne ćwiczenie, konkretna i przydatna wiedza. Całość poukładana logicznie i z sensem.”

„Mega inicjatywa. Wszyscy, którzy mają dzieci i chcą mieć z nimi dobrą relację, powinni to zobaczyć. Dużo dobrego i ważnego.”

„Materiały Marysi zmieniają utarte schematy. Bardzo polecam!”

Nie czekaj dłużej – szukaj nowych dróg rodzicielskich

.