Bezpłatny zestaw 12 kroków, co robić, kiedy dzieci się kłócą!

Naucz dzieci jak radzić sobie z konfliktami

i ciesz się spokojem na dłużej

.

➡ Chcesz, aby dzieci radziły sobie lepiej z napięciem i złością? 

➡ Zależy Ci, aby samodzielnie rozwiązywały kłótnie? 

➡ Tak, abyś nie musiała asystować dzieciom przy każdym najmniejszym konflikcie? 

Jeśli tak, to ta instrukcja jest dla Ciebie! 

 

Stworzyłam go z myślą o wsparciu zmęczonych rodzicach. Szczególnie takich, którzy chcą wspierać swoje dziecko w samodzielności.

Dzięki tym 12 krokom ułatwisz sobie codzienne sytuacje, które są dla Ciebie trudne. Nie będą one aż tak bardzo obciążające. 

Jednocześnie wprowadzisz dzieci do świata emocji, przez co zwiększasz szanse, że zostaną one szczęśliwymi dorosłymi. Patrząc przyszłościowo − ugruntujesz umiejętności dzieci, dzięki którym po prostu dobrze się żyje, bo ludzie, którzy rozumieją swoje emocje, potrafią się ze sobą dogadać.

Co dokładnie zawiera instrukcja minimediacji?

l

12 prostych kroków do większej zgody

krótko i zwięźle opisane, bez zbędnego wodolejstwa. Dzięki nim od razu będziesz wiedziała CO ROBIĆ.

Brudna 12

czyli spis komunikatów, które burzą spokój w rodzinie i powodują, że wszystkim żyje się gorzej. Dzięki niemu będziesz wiedziała CZEGO nie robić.

Etapy rozwoju dziecka

niektórych rzeczy nie przeskoczymy, więc warto o nich wiedzieć więcej. A taką rzeczą jest rozwój. Nasze dzieci są, jakie są. I warto wiedzieć, co mogą, a co jest poza ich zasięgiem.

Co Ci to da? Oto 4 korzyści dla Ciebie!

Więcej spokoju w rodzinie

po tym jak wdrożysz kolejne kroki minimediacji, ułatwisz swoim dzieciom samodzielnie rozwiązywanie konfliktów. To oznacza mniej krzyków w domu, więcej spokoju dla Ciebie.

Wsparcie dzieci

pomagasz dzieciom wzrastać w samodzielności, jednocześnie będąc blisko, ucząc je szacunku do drugiego człowieka i uwzględniania jego uczuć i granic.

Oszczędność czasu

dostajesz gotowy materiał. Oto 12 sprawdzonych kroków, które łagodnie przeprowadzą Cię przez konflikty Twoich dzieci.

Ulga

przy trzymaniu się procedury minimediacji ominie Cię wiele trudnych sytuacji. Pozbędziesz się poczucia winy, a także silnej złości, która często towarzyszy rodzicom próbującym rozczepić walczące dzieci.

wartościowe bajki dla dzieci maria maruszczyk

o mnie

Nazywam się Marysia Maruszczyk. Jestem absolwentką psychologii, psychoedukatorką, bajkoterapeutką.

Jestem współautorką programu Poruszające Bajki o Emocjach, który wykorzystuje opowieść oraz dramę do nauki wyrażania swoich emocji. Pracuję z dziećmi od  do 9 roku życia.

Napisałam bajkę o Królowej Szarlotce z myślą o dzieciach impulsywnych, ale i lękowych. Takiej pozycji mi brakowało. Ale przede wszystkim bajki, z którą można byłoby dalej pracować.

Ponieważ lubię praktyczne rozwiązania tworzę materiały edukacyjne dla rodziców takie jak kursoksiążki o złości, kursy on-line e-booki.

Opinie o moich materiałach

Już ponad 800 rodziców skorzystało z webinarów, kursów, e-booków, które tworzę. Oto niektóre opinie o moich rodzicielskich materiałach edukacyjnych.

„Warto wziąć udział, dobry czas na refleksję.”

Uczestniczka webinarów

Czas poświęcony na szkolenie procentuje lepszą relacja z dzieckiem. Zobaczysz, jak wiele możesz dla Was zrobić! Polecam!

Uczestniczka szkolenia

“Właśnie skończyłam lekturę bajki. Wzruszyłam się. Bardzo mi się podoba ta opowieść. (…). Po raz kolejny przekonuję się, jak już nazwanie emocji oraz empatyczne podejście (bez zaprzeczania, pouczania itp.) uwalnia ich degradującą nas moc.

Bardzo dziękuję.”
Mama przedszkolaka

Materiały dla ludzi, którzy chcą dobrze dla siebie i swojego dziecka i pragną nad sobą pracować dla wspólnego dobra.”

Tata przedszkolaka

Więcej spokoju w rodzinie
Nie czekaj dłużej

.