Chcesz cieszyć się czasem z dzieckiem, ale…

… czasami widząc, jak się zachowuje, chcesz zapaść się pod ziemię?

Rozmowy z nim niewiele dają. I sama zaczynasz się denerwować całą tą sytuacją.

Starasz się mówić spokojnie, ale w środku Ciebie szaleje rozwścieczony zwierz, który najchętniej rozszarpałby Twoje dziecko?

Sprawdź, czy…

Marzysz, aby Twoje dziecko się już uspokoiło. Bardzo się starasz. Chcesz pomóc dziecku opanować jego emocje, aby umiało o nich mówić, nie koniecznie reagowało płaczem i krzykiem, ale… nie widzisz zmiany.

Może nawet chciałabyś wymazać emocje. Znaleźć JAKIEKOLWIEK sposób, aby szybko i skutecznie zadziałał. 

Tylko doskonale wiesz, że to niemożliwe.

Emocje są. I będą. 

Niestety ani w szkole, ani w domu niewiele się o nich nauczyliśmy. Wielu z nas słyszało, że brzydko się złościć, że kłótnie i konflikty są złe, a nawet należy wstydzić, się uczuć np. zazdrości.

złość rodzica - kursoksiązka o złości dla rodziców przedszkolaków gruntownia

Może nawet myślisz sobie:

“Nie dam rady!”

“Co robię źle?”

“Czy mojego dziecko jest normalne?”

“Chcę stąd wyjść!”

“Niech ktoś zabierze je ode mnie!”

To nie pomaga nam, rodzicom.

Nie pomaga poradzić sobie ze swoimi emocjami. Ale przede wszystkim nie pomaga nam wspierać naszych dzieci.

Na szczęście jesteśmy dorośli i możemy świadomie kształtować nasze ścieżki wychowawcze.

Nie musimy pogrążać się w bagienku bezsilności.

Mogę Ci pomóc.

Zapraszam Cię do wzmocnienia siebie poprzez udział w kursie dla rodziców 

Ponieważ czytasz moje wiadomości przygotowałam dla Ciebie 35% zniżki, z której możesz skorzystać przez 72 godziny. Później okazja zniknie na zawsze.

Dni     Godziny     Minuty     Sekundy    

Kim jestem?

Nazywam się Maria Maruszczyk

Jestem psychologiem. Od ponad 10 lat prowadzę warsztaty i treningi dla dzieci, rodziców, a także nauczycieli. W mojej pracy w centrum stoi dziecko i jego umiejętności emocjonalno-społeczne.

Jestem założycielką Gruntowni, twórczynią i wydawczynią materiałów edukacyjnych dla nauczycieli, psychologów, terapeutów. 

Efektem mojej pracy, całego zespołu Gruntowni oraz Wioletty Szuby jest Poruszające Bajki o Emocjach, który realizujemy na terenie Warszawy. Jest on pierwszym w Polsce programem rekomendowanym dla dzieci od 4. roku życia.

Ale przede wszystkim jestem mamą trójki dzieci.

Mam za sobą doświadczenie frustracji rodzicielskich, bo po urodzeniu pierwszego dziecka okazało się, że bycie rodzicem, to nie to samo, co bycie psychologiem, choć… To drugie znacznie ułatwia sprawę. Bo widząc swoją bezradność, sięgnęłam po pomoc. Książki, webinary, szkolenia, szkoła konsultacji, aż wreszcie praca indywidualna. To wszystko pomogło mi czerpać ze swojego doświadczenia zawodowego, aby ułatwić sobie budowanie relacji z moimi dziećmi. 

Nie powiem Ci, że w naszym domu nie ma kłótni w naszym domu, a podłogi są nieskazitelnie czyste. Nauczyłam się odpuszczać, to, co nie jest dla mnie nieważne, i trzymać blisko, to, na czym mi naprawdę zależy. 

Dla kogo jest ten kurs?

Dla wszystkich rodziców, którzy:

– chcą znaleźć nowe sposoby na radzenie sobie z kłótniami dzieci, napięciem, wiecznym zmęczeniem,

– nie mają czasu i szukają samej esencji wiedzy i umiejętności,

– pomimo przeczytania kilku książek parentingowych, czują, że czegoś im brakuje,

– widzą sens w rodzicielstwie bliskości i Porozumieniu bez Przemocy, ale jednocześnie mają obawy, czy sprawdzą się one w codziennych bataliach,

– szukają sposobów na dziecięcą złość, 

– mają dość napięć w rodzinie i chcą po prostu zacząć żyć inaczej bez „dobrych rad” i presji.

Największe wyzwania rodziców.

Czy Ty też tak masz?

„Zachowanie spokoju, kiedy nie ma się już siły, kiedy wszystko jest na mojej głowie.”

„Wychowywanie dzieci z niewielkim wsparciem ze strony ich taty, co prowadzi do wielu trudnych sytuacji, w których czuję się bezsilna. Czasami tracę cierpliwość. Zdarza się, że wtedy krzyczę na dzieci i się złoszczę.”

„Mówić tak do dziecka, aby słuchało, bez powtarzania po kilka razy tego samego.”

Jakie są korzyści z udziału w kursie?

Oszczędność czasu

W szybki sposób nabędziesz wiedzę i umiejętności, przyswojenie których normalnie zajęłoby Ci kilka, kilkanaście miesięcy, a nawet lat. 

Bo powiedz tak szczerze: kiedy ostatnio miałaś czas na przeczytanie książki o tematyce parentingowej? 

W moim kursie zawarłam w skondensowanej formie wiedzę ze wszystkich lat moich studiów i dokształcania się w tej sferze oraz doświadczenia z bycia mamą trójki dzieci. Znajdziesz w nim też esencję wielu ciekawych książek. Omawiam je w taki sposób, że w zasadzie nie musisz ich już czytać, chyba że dla przyjemności.

Więcej strategii działania

Z większym spokojem będziesz reagować na trudne zachowania dziecka i lepiej będziesz sobie radzić z własnymi emocjami. 

Tego potrzebujesz – odrobiny stanu umysłu w trybie „zen”, prawda? 

Znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

Czy moje dziecko jest normalne? – oto pytają rodzice podczas konsultacji indywidualnych, które prowadzę. Zatem w kursie zawarłam pigułkę wiedzy rozwojowej dzięki, której rozstrzygniesz dylematy, które obecnie utrudniają Ci podjęcie konkretnych kroków zaradczych wobec Twojego dziecka.

Zobaczysz jak wyjść z impasu kar i nagród

Dowiesz się, jaka może być skuteczna alternatywa dla nagród i kar w wychowaniu i przestaniesz być Cerberem rodzicielskich zasad. Będziesz mogła wyznaczać granice na luzie i bez poczucia winy.

Zrozumiesz... siebie

Przestaniesz hamować swoje uczucia i potrzeby, a to spowoduje, że zaczniesz być widoczna i ważna w życiu swojej rodziny. Nie będziesz już ani służącą, ani cerberem, tylko… sobą💚

Dni     Godziny     Minuty     Sekundy    

Jak dokładnie wygląda kurs „Chcę inaczej!”

19 nagrań

o czysta esencja wiedzy i umiejętności, jakie nabyłam podczas lat pracy zawodowej jako psycholog z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Postawiłam na prostotę, bo przecież nie potrzeba Ci górnolotnych teorii. Nie masz na to czasu i ja o tym wiem. Dlatego kurs ma charakter podcastowy. Możesz słuchać nagrań, kiedy tylko chcesz. W kolejce, w łóżku, w drodze do pracy, przy prasowaniu, czy gotowaniu obiadu.

14 quizów

Są to testy i ćwiczenia, ale tylko DLA CIEBIE. Ich wypełnianie pomoże Ci w poszukiwaniu nowych interpretacji zdarzeń. Ale też sprawdzi Twoje umiejętności. Dzięki temu zastosujesz wiedzę w praktyce. Możesz do nich wielokrotnie wracać i je wypełniać.

Pomocownik

Czym dokładnie jest pomocownik?

To przestrzeń do osobistej nauki. Miejsce na Twoje przemyślenia, cele, ćwiczenia. To przestrzeń na refleksje. Czyli notatnik, który możesz edytować na komputerze. Dzięki niemu odsłuchasz kurs raz, a później będziesz wracać do swoich notatek i przemyśleń. Dzięki temu zaoszczędzisz mnóstwo czasu.

Jakie tematy poruszam w kursie?

Czym jest rodzicielstwo bliskości, a czym nie jest?

Dzięki temu od razu rozróżnisz wychowanie bezstresowe oraz stary styl wychowawczy od strategii, które daje rodzicielstwo bliskości. Zobaczysz, że jest możliwa trzecia droga.

Nagrody i kary — jak wyrwać się ze starych schematów wychowawczych?

Prowadząc negocjacje, Twoim celem jest uzyskanie jak najlepszej oferty. Tak samo działa dziecko, które przyzwyczaiło się do nagród. Ciągle chce więcej. Pokażę Ci jak się z tego wyplątać. Dotkniemy także kar i tego, co w zamian, aby nie wpaść w bezstresowe rodzicielstwo.

Co zamiast krzyku?

Skupimy się na złości, bo to ona najczęściej pojawia się w relacjach dziecko-rodzic. Dzięki przerobieniu tego tematu uwolnisz się od poczucia winy. Zobaczysz, jak inaczej można regulować złość, niż poprzez wybuchy.

Porozumienie bez Przemocy — pułapki i zagrożenia

W czasie kursu będziesz uczyć się języka obcego, choć wyrażany będzie po polsku. 🙂 Chodzi o Porozumienie bez Przemocy. Może już je stosujesz i ono nie działa? Pokażę Ci dlaczego.

Emocjonalna góra — czyli wszystko to, co warto wiedzieć o układzie nerwowym

Dzięki pigułce wiedzy krzyki, płacze, bicie Twojego dziecka przestanie być straszne i obezwładniające, bo wreszcie zobaczysz, co trzeba zrobić, aby dogadać się z dzieckiem.

Samoregulacja — jak znaleźć stresory w życiu dziecka?

W tym dziale przerobimy stresory dziecka. Ich dokładna analiza i eliminacja z życia pomoże Ci wrócić do równowagi, a Twojemu dziecku znacznie ulży funkcjonowanie.

Co robić, kiedy dziecko wymusza, histeryzuje, robi na złość?

Przejrzymy różne techniki i sposoby. Dostaniesz cały pakiet praktycznych wskazówek, co robić, kiedy furia zawładnie Twoim dzieckiem.

Granice dziecka, granice rodzica

To najtrudniejszy temat dla wielu rodziców. Dlatego, ze w nim, jak w soczewce zbiegają się wszystkie powyższe zagadnienia. Pomogę Ci odszukać ich, a także pokażę, jak o nie zadbać.

Nowości

Kupując kurs, zyskujesz gwarancję nowości. Co znaczy, że jeśli dogram kolejne moduły, to Ty także je otrzymasz. Co mam w planach nargrać do końca roku 2022? Wypalanie rodzicielskie, edukacja seksualna dzieci, etapy rozwojowe dziecka. Brzmi ciekawie? Dostaniesz je w pakiecie.

Dni     Godziny     Minuty     Sekundy    

Przez 3 dni otrzymujesz ode mnie 35% zniżki na kurs 🙂 Zdecyduj, czy z niej skorzystasz!

Przygotowałam też kilka bonusów

Bonus #1 Miniworkbook o złości

Czyli minikursoksiążkę o złości. Wiem, ze dla wielu rodziców złość to trudny temat. Dla mnie samej on był wyzwaniem. Bo nie pozwalano mi się złościć. Bo naruszano moje granice, kiedy byłam dzieckiem. Dlatego warto wziąć sprawy w swoje ręce. 

Bonus #2 Webinar o poczuciu własnej wartości

To prawie 2 godziny nagrania po szkoleniu online „Poczucie własnej wartości dziecka”. Czasami, zamiast pisać o działaniu, lepiej przywołać opinię innych. To wypowiedź jednego taty po udziale w tym właśnie szkoleniu: „Mega inicjatywa! Wszyscy, którzy mają dzieci i chcą mieć z nimi dobrą relację, powinni to zobaczyć. Dużo dobrego i ważnego.”

Bonus #3 Skrypty nagrań

Bo niektórzy wolą czytać niż słuchać. Zatem do wyboru do koloru. Możesz tak i możesz inaczej 😛

Co ważne…

Otrzymujesz również dwie gwarancje.

Gwarancję satysfakcji

Masz gwarancję satysfakcji. Jeśli kupisz i stwierdzisz, że to nie ma sensu – nie martw się, że stracisz pieniądze. Masz aż 30 dni na zwrot. Tak po prostu. Chcę, żebyś była w 100% przekonana, że kurs ma sens i będziesz z niego korzystać.

Gwarancja nowości

Otrzymujesz roczny dostęp do kursu. Będę go rozbudowywać. I Ty kupujesz gwarancję otrzymania nowych treści w tej cenie, jaką widzisz teraz. Inni otrzymają już wyższą. Jakie zatem mam plany na rozwój kursu? Nagranie o stresie rodziców, sesje Q&A i sporo innych! A Ty to wszystko dostaniesz.

To powiedzieli inni rodzice biorący udział w szkoleniach prowadzonych przeze mnie:

Super fajna babka mówi o tym, jak być dobrym rodzicem i trafia w punkt

Szkolenie zmieniające utarte schematy

Ciekawe szkolenie, gdzie zawsze wyłuskasz coś dla siebie i znajdziesz odpowiedzi na pytania, które Cię nurtują

Poznasz praktyczne rady, jak sobie radzić z dziećmi w trudnych sytuacjach

WARTO BO DAJE PODSTAWĘ DO CIEKAWYCH PRZEMYŚLEŃ

Treści zmieniają punkt widzenia

Ile to jest dla Ciebie warte?

Więcej spokoju w domu. Większa sprawczość. Mniej poczucia winy i dezorganizacji…

Przez 3 dni otrzymujesz ode mnie 35% zniżki na kurs 🙂 Zdecyduj, czy z niej skorzystasz!

Dni     Godziny     Minuty     Sekundy    

Kurs dla rodziców”Chcę inaczej!”

Co dokładnie otrzymasz, kupując kurs?

  • 19 nagrań + gwarancja nowości

  • 14 quizów

  • Pomocnowik

  • Miniworkbook o złości

Teraz za 199 zamiast 299 złotych

Kurs „Chcę inaczej!” + indywidualna konsultacja

Co dokładnie otrzymasz, kupując ten pakiet?

  • 19 nagrań + gwarancja nowości

  • 14 quizów

  • Pomocnowik

  • Miniworkbook o złości

  • Indywidualna konsultacja w cenie 150 zamiast 180 złotych

Teraz za 349 zamiast 479 złotych

Masz jeszcze wątpliwości?

Możesz nie kupić kursu. Wtedy nic w Twoim życiu się nie zmieni. Nadal będziesz próbowała przetrwać dzień, licząc, że dziecko wyrośnie, zmieni się samo. Ale… Czy masz na to siłę?

Dni     Godziny     Minuty     Sekundy    
Kiedy otrzymam kurs?

Zaraz po zaksięgowaniu wpłaty na podanego przez Ciebie maila przyjdzie hasło z dostępem do platformy, na której znajdziesz wszystkie materiały. Zatem od razu możesz działać!

Kiedy zobaczę pierwsze efekty?

To zależy głównie od Ciebie. W pakiecie z konsultacją indywidualną efekty zobaczysz od razu, bo rozmowa daje najwięcej. Natomiast to od Ciebie zależy tempo odsłuchiwania kursu i wdrażania zmian.

Co jeśli kurs mi się nie spodoba?

Sama nie lubię kupować kota w worku, dlatego masz gwarancję satysfakcji na 30 dni. Jeśli w ciągu miesiąca napiszesz do mnie maila, że kurs nie spełnił Twoich oczekiwań, zwrócę Ci całą kwotę. Zwrotowi nie podlega odbyta konsultacja indywidualna. Co oznacza, że otrzymasz zwrot za kurs, ale nie spotkanie.

Czy te same treści znajdę gdzieś indziej?

Treści do kursu oparłam o wiedzę zawartą w jakiś… 60 książkach parentingowych. Ponadto tworząc go, czerpałam wiedzę z licznych kursów, które odbyłam, a także z moich 5-letnich studiów psychologicznych, a przede wszystkim z mojego ponad 10-letniego doświadczenia w pracy z dziećmi i rodzicami. Więc tak. Znajdziesz tę wiedzę gdzieś indziej. Nie jestem szarlatanem, opieram swoje tezy na nauce. Natomiast warto zadać sobie pytanie… ile zajmie Ci czasu, dowiedzenie sie tego wszystkiego? Ja wybrałam pigułkę wszystkiego, co najważniejsze. Bez lania wody i rozwlekania tematów. Wszystko masz zebrane w jednym miejscu, więc oszacuj, co jest dla Ciebie bardziej opłacalne.

Jak wygląda konsultacja indywidualna?

Celem tego spotkania jest poznanie Twoich potrzeb, zebranie wywiadu, postawienie wstępnych hipotez i/lub zaplanowanie dalszych oddziaływań. Spotykamy się on-line. Ja wraz z Tobą lub Tobą i osobą towarzyszącą, która ma oddziaływanie na dziecko. Indywidualnie ustalmy datę i godzinę konsultacji. Dbam także o techniczne przeprowadzenie spotkania. O wszystkim dowiesz się z instrukcji, jaką wysyłam na podanego przez Ciebie maila. 

Dni     Godziny     Minuty     Sekundy    

Kurs składa się z:

♦ 19 nagrań — wszystkie krótkie, zwięzłe, oparte o najnowsze badania, dotyczące samych ważnych kwestii w rodzicielstwie.

14 quizów— bo najlepsza teorii bez praktyki, to tylko suchy zapis.

Pomocownik — przestrzeń na refleksje i osobiste notatki.

 Miniworkbook o złości — czyli kursoksiążka, która pozwala opanować złość rodzica.

 

Jeśli kiedykolwiek wahałaś się, co robić dzieckiem, to TERAZ jest czas na nowe działanie!

Dni     Godziny     Minuty     Sekundy