Gruntownia Centrum Dobrych szkoleń drama dla dzieci

Gratuluję Ci odwagi sięgania po nowe sposoby na budowanie relacji ze swoim dzieckiem.

Wymaga to poświęcenia (np. czasu na relaks) i zaangażowania z Twojej strony! Zatem mentalnie udziel sobie  wewnętrznego wsparcia! Poklep siebie po ramieniu lub powiedz sobie: „jestem dorby/a, jestem odważny/a, jestem silniejszy/a”.

Nie wszyscy mają taką determinację jak TY, aby zmieniać swoje podejście do dziecka.

Dzień dobry! Witam się w kursie dla rodziców w ramach programu Poruszające Bajki o Emocjach.

Kurs składa się z kilku modułów. Przeglądaj je w swoim czasie, ale przeglądaj. Zaplanuj na kurs specjalny czas. Zobacz, w jakich warsztatch (bajkach) bierze udział Twoje dziecko. Mam nadzieję, że poszczególne tematy pomogą Ci w rodzicielskiej codzienności, która bywa bardzo, bardzo trudna.

Trzymam za Ciebie kciuki!

Maria Maruszczyk

założycielka Gruntowni

psycholożka, trenerka umiejętności miękkich

mama 2 córek 🙂

wartościowe bajki dla dzieci maria maruszczyk

Zobacz kolejne moduły

Autorka całego zamieszania

Prowadząca

Nazywam się Marysia Maruszczyk i opowiadam bajki.

Podczas prowadzenia warsztatów dla pacjentów Centrum leczenia Nerwic dla Młodzieży zrozumiałam, że początek ich choroby ma miejsce dużo wcześniej. Pierwsze hospitalizacje na oddziałach psychiatrycznych doświadczali będąc w V-VI klasie Szkoły Podstawowej. Zatem problem istniał od dawna. Wtedy zrozumiałam, że można było im pomóc, dużo, dużo wcześniej. I od tamtego momentu zaczęłam opowiadać bajki ze zdwojoną siłą, a kieruję je głównie do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Ale kim dokładnie jestem? Absolwentką psychologii, trenerką umiejętności miękkich, specjalizuję się w metodzie dramy stosowanej (ang. applied drama). Ale co ważniejsze, jestem mamą i żoną. Mam szczęście wychowywać dwie córki (ur. 2016 i 2018). Najczęściej zatem jestem królewiczem, tudzież macochą. Czasami syrenką Morświną.

Chciałabym, aby moje dzieci żyły w świecie, który pełen jest akceptacji i szacunku. Wiem, że współnie możemy takie miejsce stworzyć.

Dlatego założyłam Gruntownię i wraz z zespołem prowadzimy program psychoedukacyjny Poruszające Bajki o Emocjach.