KSIĄŻKOWA BOMBA JĘZYKOWA!

 

 

Większość z nas zdaje sobie sprawę, że dla naszego dziecka dzisiejszy świat to globalna wioska a znajomość języka angielskiego jest jak tlen niezbędny do życia w niej. Nauka języka powinna więc rozpocząć się jak najszybciej, najlepiej już w domu. Co więc robimy? Zaczynamy najczęściej od książek obcojęzycznych, których na rynku jest mnóstwo a to oznacza, że nie zawsze wiemy co wybrać. Wiele pozycji to książki dedykowane dzieciom z krajów anglojęzycznych, w których często jest dużo tekstu w stosunku do ilustracji przez co książki po angielsku bywają trudne w odbiorze.  Są też słowniki językowe oraz kreatywne zeszyty, które uczą suchego słownictwa. A co z praktyką?

 

  

 Właśnie dlatego powstała książkowa bomba językowa –  dwujęzyczny komiks do nauki angielskiego‘Fantastic Freddy and the stolen pollen’/”Fantastyczny Freddy i skradziony pyłek.”– do czytania metodą RARA – aktywnie i radośnie a co najważniejsze super efektywnie. Dzięki niej dziecko uczy się języka poprzez wypowiadanie na głos i pokazywanie tego co dzieje się w książce, przez co lepiej rozumie i lepiej zapamiętuje a także z chęcią powtarza słowa i zwroty, poszukując skradzionego pyłku wraz z superbohaterem Fantastycznym Freddy’m.

 Czy kiedykolwiek próbowaliście czytać tą metodą? Nie? Czas to zmienić! Książka ‘Fantastic Freddy and the stolen pollen’/”Fantastyczny Freddy i skradziony pyłek” jest prosta, praktyczna  i energetyczna! Połączenie słów z gestami zwiększa efektywność nauki i już po kilkukrotnym przeczytaniu książki dzieci same ją powtarzają, rozróżniają poszczególne słowa, i naśladują przygody Freddy’ego. To wszystko także dzięki specjalnym zadaniom na każdej stronie, dzięki którym przećwiczycie wspólnie słowa i zwroty po angielsku i wykorzystacie język w praktyce! W kuchni czy też na spacerze. No a przecież o to chodzi w języku żeby nim mówić, prawda?

 

Łap książkę Fantastic Freddy and the stolen pollen’/”Fantastyczny Freddy i skradziony pyłek” w przedprzedsprzedaży i wpisz się na specjalną listę oczekujących!

  

 Co będziesz z tego miał?

 Otrzymasz:

   książkę jako pierwszy,

  – specjalny kreatywny mix zadań do wykonania dla Twojego dziecka, który możesz do woli powielać i rozdawać dzieciom (dodatek do przedprzedsprzedaży i przedsprzedaży)

   TYLKO TY – otrzymasz egzemplarz z imienną dedykacją dla Twojego dziecka (gratis TYLKO dla tych, którzy wpisali się na listę oczekujących)

 Zapisz się na listę oczekujących i odkryj tajemnicę skradzionego pyłku, jako pierwszy!

.

Co jeszcze znajdziesz w książce:

  • Super ciekawą historię w formie dwujęzycznego komiksu;
  • Zadania (na każdej stronie) do wspólnego wykonania, które pomogą przećwiczyć zwroty językowe a także wykorzystać język angielski w różnych codziennych sytuacjach;
  • Kod QR do nagrania po angielsku, dzięki któremu możecie słuchać, powtarzać i odgrywać za lektorami całą historię książkową,
  •  instrukcję wraz z kodem QR do nagrania opisującego jak czytać metodą RARA by nauka była ciekawa i efektywna;
  • Specjalne zadania powtórkowe (na końcu książki), które przećwiczą Waszą pamięć i spostrzegawczość.

KOSZT KSIĄŻKI W PRZEDSPRZEDAŻY TO:

25 zł zamiast 45 zł

Wysyłka rozpocznie się po zakończeniu przedsprzedaży czyli pod koniec września.

 

 

KSIĄŻKĘ POLECAJĄ:

Przedprzedsprzedaż książki 'Fantastic Freddy and the stolen pollen' kończy się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)