.

Jeśli jesteś nauczycielem, psychologiem, pedagogiem, terapeutą, trenerem TUS, kimkolwiek, kto pracuje z grupami dzieci w wieku od 0 do 10 lat, to zapraszam Cię na spotkanie on-line poświęcone uwadze dzieci.

Zapisz się na bezpłatny webinar 17.08.22 o 18:30!

Jeśli jesteś nauczycielem, psychologiem, pedagogiem, terapeutą, trenerem TUS, kimkolwiek, kto pracuje z grupami dzieci w wieku od 0 do 10 lat, to zapraszam Cię na spotkanie on-line poświęcone uwadze dzieci.

Podczas spotkania, opowiem:

✅ Kiedy dzieci tracą uwagę?
✅ Co wybija je z rytmu?
✅ Czym jest przestymulowanie i jak je rozpoznawać?
✅ Co robić, kiedy układ nerwowy podpowiada złe strategie działania?

.

Jakie będziesz mieć korzyści z uczestniczenia w spotkaniu?

Techniki na już

Poznasz techniki regulacji emocji NA JUŻ! Czyli takie, które od razu będziesz mogła wykorzystać, kiedy dzieci wejdą na wysokie rejestry pobudzenia emocjonalnego. Dzięki nim szybko uspokoisz grupę i wrócisz do rytmu prowadzonych zajęć.

Konkretne narzędzia

Nauczyć się stosować proste i fajne narzędzie, które pomoże dzieciom dowiedzieć się więcej o swoich emocjach. Dzięki temu łatwiej Ci będzie regulować napięcie w grupie, co zaowocuje atmosferą przyjazną dla dzieci do zdobywania nowych umiejętności poznawczych i społecznych.

b

Imienne bezpłatne zaświadczenie

Otrzymasz ode mnie imienne zaświadczenie. Co trzeba będzie zrobić? Wystarczy wypełnić ankietę i napisać mi, na jaki adres e-mail wysłać dokument 🙂

Dla kogo jest ten webinar?

Webinar stworzyłam z myślą o specjalistkach pracujących w przedszkolu, czyli:

dyrekcji,

nauczycielek wychowania przedszkolnego,

psychologach,

kadrze pedagogicznej i niepedagogicznej.

ALE….

Oczywiście zapraszam także rodziców i wszystkie osoby zainteresowane tematyką regulacji emocji.

Autorka 

Kto poprowadzi spotkanie?

Nazywam się Maria Maruszczyk.

Jestem psychologiem, a także trenerką umiejętności miękkich. Jestem również absolwentką Szkoły Dramy Stosowanej oraz rocznego szkolenia z podstaw pomagania w podejściu Gestalt.

Od ponad 10 lat prowadzę warsztaty i treningi dla dzieci, rodziców, a także nauczycieli. W mojej pracy w centrum stoi dziecko i jego umiejętności emocjonalno-społeczne.

Jestem założycielką Gruntowni, twórczynią i wydawczynią materiałów edukacyjnych dla nauczycieli, psychologów, terapeutów.

Efektem mojej pracy, całego zespołu Gruntowni oraz Wioletty Szuby jest również program rekomendowany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji, Instytut Psychiatrii i Neurologii, Markowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii oraz Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych – Poruszające Bajki o Emocjach, który realizujemy na terenie Warszawy. Jest on pierwszym w Polsce programem rekomendowanym dla dzieci od 4. roku życia.

Jestem twórczynią i wydawczynią materiałów edukacyjnych dla nauczycieli.

Liczba specjalistów i specjalistek, którzy skorzystali z moich materiałów

Liczba dzieci biorących udział w programie Poruszające Bajki o Emocjach

Liczba osób obecnych na moich webinarach

.